| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ASUS ROG Scabbard | €44.95 |
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG SCABBARD | €60.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Mänguri hiire padi | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Pritsmekindel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 900 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Paksus | 2 mm |
| Kaal | 525 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |