| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
ROG Hone Ace XXL mouse pad 40x90x0.3cm BLACK | €74.96 |
|
intop.lt |
Pelės kilimėlis ROG Hone Ace XXL 40x90x0,3cm JUODAS | €84.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Polüuretaan |
| Mänguri hiire padi | Jah |
| Randmetugi | Ei |
| Libisemiskindel põhi | Jah |
| Suurus | XXL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 410 mm |
| Pakendi kaal | 606 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 900 mm |
| Paksus | 3 mm |
| Kaal | 446 g |