| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC8010 hiirematt Must | €40.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Geel, Polüester, Polüuretaan |
| Mänguri hiire padi | |
| Randmetugi | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 212 mm |
| Paksus | 2,1 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |