Tootja: Rapoo
Mudel: 19178
EAN: 6940056191786
Rapoo VT200. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 6200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 8, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Mängimine |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 8 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 6200 DPI |
| Disain | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Valgustus | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |