Tootja: Microsoft
Mudel: 222-00039
EAN: 0889842659146
Microsofti Bluetoothi ergonoomiline hiir on paremakäeline hiir, mis ühendab endas mugavuse ja funktsionaalsuse. Ergonoomilise disainiga tagab see loomuliku ja mugava haardumise, võimaldades kasutada seda mitu tundi järjest ilma pingeteta. Hiir kasutab BlueTrack-liikumise tuvastamise tehnoloogiat, tagades täpse jälgimise erinevatel pindadel.
2400 DPI kõrge liikumise eraldusvõimega pakub see hiir sujuvat ja täpset kursori juhtimist, mis muudab selle ideaalseks kontorikasutuseks. Hiirel on viis nuppu, sealhulgas programmeeritav kerimisrull, mis võimaldab lihtsat navigeerimist ja kohandamist. Vertikaalne kerimissuund ja rull tagavad mugava dokumentide ja veebilehtede sirvimise.
Microsofti Bluetoothi ergonoomiline hiir kasutab Bluetooth 5.0 tehnoloogiat, võimaldades sujuvat ja usaldusväärset traadita ühendust teie seadmega. See on ka Bluetooth Low Energy (BLE) ühilduv, säästes akut, kui seda ei kasutata. Hiir vajab kahte AAA aluselist patareid, mis tagavad tööiga kuni 15 kuud.
Kompaktne ja kerge, kaalub see hiir 91 g, olles 42,4 mm kõrgune, 76,3 mm laiune ja 118,2 mm sügavune. Pakend sisaldab kiire käivitamise juhendit hõlpsaks seadistamiseks. Hiir on saadaval stiilses virsiku värvis, lisades elegantsi teie tööruumile.
Microsofti disainitud, usaldusväärse arvutitarvikute tootja poolt, tagab see Bluetoothi ergonoomiline hiir kvaliteedi ja vastupidavuse. Selle kaasaegsed ja ergonoomilised omadused teevad sellest usaldusväärse kaaslase igapäevaks arvutamisel.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | BlueTrack |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 5 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 2400 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Ergonoomiline disain | |
| Toote värv | Virsik |
| Ergonoomika | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Taaslaetav | |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku eluiga | 15 kuu(d) |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76,3 mm |
| Sügavus | 118,2 mm |
| Kõrgus | 42,4 mm |
| Kaal | 91 g |
| Aku kaal | 11 g |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 60,3 mm |
| Pakendi sügavus | 99,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 138,8 mm |
| Pakendi kaal | 232 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8471609050 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 299 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 142 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,92 kg |
| Päritoluriik | Hiina |