Tootja: Microsoft
Mudel: ELG-00021
EAN: 0889842527766
Microsoft Arc Mouse. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: BlueTrack, Seadme liides: Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 1000 DPI, Klahvide tüüp: Puutetundlikud nupud, Nuppude arv: 2. Toiteallikas: Patareid. Toote värv: Lilla
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Reisi- |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | BlueTrack |
| Skrolli tüüp | Ei ole saadaval |
| Nuppude arv | 2 |
| Klahvide tüüp | Puutetundlikud nupud |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Kerimissuund | Vertikaalne/horisontaalne |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Väikese energiavajadusega bluetooth-tehnoloogia (BLE) | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Ergonoomiline disain | |
| Toote värv | Lilla |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomika | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku tüüp | AAA |
| Akutehnoloogia | Aluseline |
| Aku eluiga | 6 kuu(d) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 131,3 mm |
| Sügavus | 55,1 mm |
| Kõrgus | 14,2 mm |
| Kaal | 82,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |