Tootja: Mars Gaming
Mudel: MM118
EAN: 4718009151949
Mars Gaming MM118. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 9800 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Valgustuse värv: Sinine, Roheline, Punane. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Mars Gaming MM118 Spēļu Pele ar Papildus Pogām / RGB / 400 - 9800 DPI / USB / Melna | €16.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Mängimine |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 6 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 9800 DPI |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Disain | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Ergonoomiline disain | |
| Toote värv | Must |
| Kummist käepidemed | |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Sinine, Roheline, Punane |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Sisendseade | |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Kaal | 155 g |
| Vastuvõtja laius | 15 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 4,8 cm |
| Vastuvõtja kõrgus | 20 cm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |