| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Logitech M185 hiiri Molempikätinen Langaton RF Optinen 1000 DPI | €18.90 |
|
mts.ee |
Logitech M185 hiir Mõlemakäeline Raadioside | €48.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Nuppude arv | 2 |
| Kerimine | |
| Soovituslik kasutus | Sülearvuti |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Hall |
| Pakendi sisu | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Nanovastuvõtja |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Võimsus | |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | AA |
| Ergonoomika | |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 83 mm |
| Pakendi sügavus | 126 mm |
| Pakendi kaal | 115,9 g |
| Pakendi kõrgus | 186 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 166 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 251 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 112 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 626 g |