Tootja: Lenovo
Mudel: 06P4069
EAN: 0071021010989
Lenovo 06P4069 hiir on usaldusväärne ja efektiivne USB Type-A optiline hiir, mis on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. 400 DPI resolutsioon tagab sujuva ja täpse kursori liikumise, võimaldades teil hõlpsalt oma ülesandeid navigeerida.
Mõõtmetega 1,25 tolli kõrgusel, 2,13 tolli laiuses ja 4,5 tolli sügavuses mahub see kompaktne hiir mugavalt teie kätte ja sobib ideaalselt nii vasaku- kui ka paremakäelisele kasutajale. Kaaludes vaid 94 grammi, on see kerge ja kaasaskantav, mis muudab selle mugavaks kaasaskandmiseks koos sülearvuti või hoiustamiseks kotis.
Varustatud kolme nupuga, sealhulgas kerimisrattaga, pakub see hiir põhifunktsionaalsust veebilehtede sirvimiseks, dokumentide redigeerimiseks ja muudeks arvutitöödeks. Optiline liikumise tuvastamise tehnoloogia tagab täpse jälgimise erinevatel pindadel, kõrvaldades vajaduse hiirematti järele.
Lenovo 06P4069 hiirel on USB Type-A liides, mis teeb selle ühilduvaks laia valiku seadmetega, sealhulgas sülearvutite, lauaarvutite ja mängukonsoolidega. Lihtsalt ühendage see saadavalolevasse USB-porti ja olete valmis minema.
Suurendage oma produktiivsust ja nautige mugavat arvutikogemust Lenovo 06P4069 hiirega. Selle ergonoomiline disain, täpne jälgimine ja mugav USB ühenduvus teevad sellest suurepärase valiku kasutajatele, kes otsivad usaldusväärset ja lihtsasti kasutatavat hiirt.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 06P4069 mouse USB Optical 400 DPI | €27.20 |
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO Optical Wheel Mouse USB | €40.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Nuppude arv | 3 |
| Liikumise resolutsioon | 400 DPI |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 2.13 in mm |
| Sügavus | 4.5 in mm |
| Kõrgus | 1.25 in mm |
| Kaal | 94 g |
| Muud funktsioonid | |
| Osutamisseade | USB Optical Wheel Mouse |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 54 x 114 x 32 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716070 |