Tootja: Kensington
Mudel: K75350WW
EAN: 0085896753506
Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse pakub usaldusväärset ja mugavat lahendust teie arvutamisvajadustele. Selle elegantse ja mõlemat kätt sobiva disainiga hiir on sobiv nii vasak- kui ka paremakäelistele kasutajatele. Sinine värv lisab teie tööruumi stiilitunnet.
See hiir kaalub vaid 65 g, mis teeb selle kergeks ja kergesti kaasaskantavaks ning sobib suurepäraselt reisimiseks. Selle kompaktsed mõõtmed on 36 mm kõrgus, 62 mm laius ja 110 mm sügavus tagavad mugava haarde pikaaegseks kasutamiseks.
Varustatud uusima Bluetoothi versiooniga 5.0, pakub see hiir sujuvat juhtmeta ühendust. Sellel on ka USB tüüp-A nano-vastuvõtja mitmekülgsete ühendusvõimaluste jaoks. Kolm nuppu ja kerimisratas võimaldavad efektiivset navigeerimist ja juhtimist.
Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse'i liikumislahutusvõime on 2400 DPI, mis tagab täpse ja täpse jälgimise. Vajutatavad nupud tagavad reageeriva ja taktiilse tagasiside.
See hiir toetab erinevaid operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows, Mac, ChromeOS ja Android, mis muudab selle ühilduvaks laia valiku seadmetega. Sellel on kaasas kasutusjuhend lihtsaks seadistamiseks ja kasutamiseks.
Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse töötab temperatuurivahemikus 0 kuni 40 kraadi Celsiuse järgi ja seda saab ohutult hoiustada temperatuurivahemikus -20 kuni 60 kraadi Celsiuse järgi. Selle töötamise suhteline niiskus on kõrge, 0-95%, mis teeb selle sobivaks erinevatele keskkondadele.
Pakendis on üks AA-patarei, mis tagab pikaaegse juhtmevaba kasutamise. Patarei on pakendis mugavalt kaasas.
Kokkuvõttes ühendab Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse funktsionaalsuse, kaasaskantavuse ja stiili, muutes selle suurepäraseks valikuks neile, kes otsivad usaldusväärset juhtmevaba hiirt tööks ja reisimiseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Miška Kensington SureTrack Dual K-75350WW | €28.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Reisi- |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 3 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 2400 DPI |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Sertifikaat | FCC, CE, IC, RCM, VCCI, TELEC, BQB |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Sinine |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | ABS-sünteetika |
| Pakendi sisu | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Vastuvõtja tüüp | Nanovastuvõtja |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kasutusjuhend | |
| Ergonoomika | |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | AA |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 62 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Kaal | 65 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716070 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Chrome OS 44 or above; macOS 10.14 or above; Windows 7 or above |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 48 mm |
| Pakendi sügavus | 104 mm |
| Pakendi kõrgus | 184 mm |
| Pakendi kaal | 220 g |
| Pakendi tüüp | Karp |