Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| HP segment | Kodu |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | macOS |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 116,6 mm |
| Sügavus | 64,3 mm |
| Kõrgus | 37,2 mm |
| Kaal | 90 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 129 mm |
| Pakendi sügavus | 78 mm |
| Pakendi kaal | 140 g |
| Pakendi kõrgus | 47 mm |