Tootja: HP
Mudel: 2LX92AA
EAN: 0191628588954
HP ENVY Rechargeable Mouse 500. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: Raadioside, Liikumise resolutsioon: 1600 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 2, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid. Toote värv: Must, Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 2 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Must, Hall |
| HP segment | Kodu |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Taaslaetav | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 107 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 38,6 mm |
| Kaal | 120 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 198 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 170 g |
| Pakendi kõrgus | 54 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |