| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 280 Silent Wireless Mouse | €30.98 |
|
mts.ee |
HP 280 Silent Wireless Mouse | €54.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | Raadioside |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Pakendi sisu | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 109,5 mm |
| Sügavus | 70,8 mm |
| Kõrgus | 40,1 mm |
| Kaal | 90 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716070 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 150 g |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |