Tootja: HP
Mudel: 3V0G9AA
EAN: 0195908483168
HP 240 Black Bluetooth Mouse. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 1600 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 3, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 3 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Must |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Pakendi sisu | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patareid |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku tüüp | AA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 107 mm |
| Sügavus | 60,5 mm |
| Kõrgus | 29,3 mm |
| Kaal | 54,2 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 129 mm |
| Pakendi sügavus | 78 mm |
| Pakendi kõrgus | 47 mm |
| Pakendi kaal | 120 g |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 397,6 g |
| Päritoluriik | Hiina |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 12 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Aluse kaal | 397,6 kg |