Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 6 |
| Liikumise resolutsioon | 1200 DPI |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 68 mm |
| Sügavus | 107 mm |
| Kõrgus | 38 mm |