Tootja: Hama
Mudel: 00182612
EAN: 4047443371560
Hama MC-500. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 1200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Hama MC-500 czarna 4047443371560 182612 (4047443371560) Datora pele | €14.80 |
|
oreol.eu |
Peles Hama MC-500 (001826120000) - OReol.eu | €19.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 6 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 1200 DPI |
| Soovituslik kasutus | PC/sülearvuti |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Disain | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 42 mm |