Tootja: Fujitsu
Mudel: S26381-K457-L100
EAN: 2002527281007
Fujitsu M510. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 1000 DPI, Nuppude arv: 2, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu M510 hiir Mõlemakäeline USB tüüp A Optiline 1000 DPI | €39.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 2 |
| Kerimine | |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Soovituslik kasutus | PC |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Sertifikaat | CE WEEE EN 60950 IEC 60825-1 |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomika | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Isehäälestuv | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Võimsustarve | 100 mA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 55 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 95 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhend | |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Nõutav USB | |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 61,7 x 112,8 x 38,4 mm |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |