Tootja: Ewent
Mudel: EW3159
EAN: 8052101430455
Ewent EW3159. Toote kuju: Mõlemakäeline. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 1000 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 2, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Kaabel. Töötab mistahes pinnal. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Miška Ewent Silent Click | €5.67 |
|
www.emundia.si |
EWENT Miška Optical s Silent Click, 1000dpi, črna, USB | €7.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Kontor |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 2 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Vaikne klikk | |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Ergonoomiline disain | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ergonoomika | |
| Töötab mistahes pinnal | |
| Kaabli pikkus | 1,35 m |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 104 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |