| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Gaming peles Zowie Zowie ZA11-C (9H.N3FBB.A2E) - OReol.eu | €72.00 |
|
osiriss.lv |
Benq 9H.N3FBB.A2E | €79.88 |
|
eltek.lv |
Zowie ZA11-C (9H.N3FBB.A2E) | €85.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Mängimine |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 5 |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Disain | |
| Toote kuju | Mõlemakäeline |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Isehäälestuv | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 129 mm |
| Kaal | 72 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |