Tootja: ASUS
Mudel: 90MP00A1-B0UA00
EAN: 4058154144480
ASUS 90MP00A1-B0UA00. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: Raadioside, Liikumise resolutsioon: 8200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 12, Skrolli tüüp: Ratas. Valguse värv: Punane, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.schwanthaler-computer.de |
Maus Asus ROG Spatha Gaming Mouse | €156.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Otstarve | Mängimine |
| Seadme liides | Raadioside |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Nuppude arv | 12 |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Liikumise resolutsioon | 8200 DPI |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Programmeeritavad hiirenupud | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Disain | |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Valgustus | |
| Valguse värv | Punane |
| Pakendi sisu | |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 89 mm |
| Sügavus | 137 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 178,5 g |
| Vastuvõtja laius | 8,1 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 14,1 cm |
| Vastuvõtja kõrgus | 2,2 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716070 |