Tootja: NGS
Mudel: ELEC-SPK-0666
EAN: 8435430618624
NGS SKY CHARM. Tüüp: Kodune audio mikrosüsteem, Toote värv: Valge. RMS-nimivõimsus: 50 W. Toetatud raadiolainealad: FM. Kuvamise tüüp: LED, Tagantvalgustuse värv: Punane. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Torre de Sonido con Bluetooth NGS SKY CHARM/ 50W/ 2.0/ Blanca | €57.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Kodune audio mikrosüsteem |
| Toote värv | Valge |
| Kassetiseade | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 4 |
| RMS-nimivõimsus | 50 W |
| Toimimine | |
| MP3 taasesitus | |
| Toetatud audioformaadid | MP3 |
| Ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Tagantvalgustusega ekraan | |
| Tagantvalgustuse värv | Punane |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| AUX-sisend | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 833 mm |
| Kaal | 2 kg |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 910 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi kaal | 2,9 kg |
| Raadio | |
| Toetatud raadiolainealad | FM |
| Võrgustumine | |
| Bluetooth | |
| Ergonoomika | |
| Kaugjuhitav | |