Tootja: Sharp
Mudel: HT-SBW800
EAN: 4974019117577
Kas otsid kõlarisüsteemi, mis muudaks su kodustuudio või kodukino kogemuse senisest veelgi rikkalikumaks ja kaasahaaravamaks? Siis on Sharp HT-SBW800 soundbar speaker just sulle! See stiilne ja elegantne must kõlarisüsteem toob sinu kodusesse meelelahutuskeskkonda uskumatult realistliku helikogemuse.
Sharp HT-SBW800 kõlarisüsteemil on 5.1.2 heliväljundi kanalit ja muljetavaldav 570 W RMS-nimivõimsus, tagades piisavalt võimsust, et kõiki häälte detaile kuulda. Kõigi populaarsete Dolby helivormingute, sealhulgas Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus ja Dolby TrueHD helidekodeerijatega saavad kõik helid olema selged, kuuldavad ja väga realistlikud.
See kõlarisüsteem mahutab igale reale 2 kõlarit ning lisaks ühe kõrgekõlari. Äärmiselt mitmekülgne, Sharp HT-SBW800 võimaldab juhtmevaba bassikõlari ühendust, mis annab sulle rohkem vabadust paigutamisel. Lisaks pakub see kõlarisüsteem erinevaid ühenduvusvõimalusi, sealhulgas 3 HDMI porti, digitaalne audio koaksiaalne sisend, AUX sisend, digitaalne audio optiline sisend, 2 HDMI sisendit ja USB porti.
Sharp HT-SBW800-l on sisseehitatud LED display, mis näitab helitugevust ja muid olulisi seadeid. Samuti on see kõlarisüsteem seinale paigaldatav, mis annab teile suurepärase võimaluse seda paigutada. Kogu selle võimsuse ja funktsioonide komplekt kaalub vaid 13,5 kg ning pakendi mõõtmed võimaldavad seda kergesti transportida ja paigaldada.
Kui otsid kõlarisüsteemi, mis tuleb kõigi vajalike lisadega, nagu kaugjuhtimispult, AC-adapter ja juhtmed või soovid rikastada oma kogemust erinevate olemasolevate seadmete ühendamise olemasoluga, siis vali Sharp HT-SBW800 soundbar speaker.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| WiFi | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-sisend | 2 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| USB port | |
| Digitaalne audio koaksiaalsisend | 1 |
| Digitaalse audio optiline sisend | 1 |
| AUX-sisend | |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlar kaasa arvatud | |
| Bassikõlari ühilduvus | Juhtmevaba |
| Madalsageduskõlari asukoht | Eraldi |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Seinale kinnitatav | |
| Televiisori aluse kasutamine | |
| Muud funktsioonid | |
| TV puldiga ühilduv | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Ühilduvus Apple'i seadmetega | Ei ole toetatud |
| Audio | |
| Audioväljundi kanalid | 5.1.2 kanalid |
| RMS-nimivõimsus | 570 W |
| Audio dekoodrid | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Ekvalaiser | |
| Heli tagasikanal (ARC) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1200 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Soundbar-süsteemi kaal | 4,3 kg |
| Bassikõlari laius | 24 cm |
| Bassikõlari sügavus | 24 cm |
| Bassikõlari kõrgus | 41,5 cm |
| Bassikõlari kaal | 5,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigaldamise komplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Audio (3.5mm), HDMI |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1277 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 395 mm |
| Pakendi kaal | 13,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 1290 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 285 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 535 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 28,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |