Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| WiFi | Ei |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-sisend | 1 |
| Digitaalse audio optiline sisend | 1 |
| AUX-sisend | Jah |
| Madalsageduskõlar | |
| Bassikõlar kaasa arvatud | Ei |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Audio | |
| RMS-nimivõimsus | 60 W |
| Heliriba režiimi kontroll | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 660 mm |
| Sügavus | 117,5 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Soundbari kõlar | |
| Soundbar-kõlari RMS-võimsus | 60 W |
| Vajuhääldi draiverite arv | 2 |
| Pakendi sisu | |
| Paigaldamise komplekt | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AUX, HDMI |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |