Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Audio | |
| Sisemine | |
| Audioväljundi kanalid | 2.1 kanalid |
| Helikvaliteet | 16 bitti |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Süsteeminõuded | |
| Nõutav USB | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 28 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Toide USB kaudu | |