Tootja: Vention
Mudel: CDRBB
EAN: 6922794754652
Vention CDRBB. Helikvaliteet: 16 bitti, Sagedusvahemik: 44100 - 48000 Hz. Hostiliides: USB, Kõrvaklappide ühenduvus: 3,5 mm. Kontrolli tüüp: Nööbid, Nuppude arv: 2 nuppu, Kaabli pikkus: 0,15 m. Helitugevuse kontroll: Pöörlev. Päritoluriik: Hiina
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Vention CDRBB helikaart Sisemine USB | €9.01 |
|
www.gangaelectronica.es |
Tarjeta de Sonido Vention CDRBB/ USB Macho - 3x Jack 3.5 Hembra | €11.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Audio | |
| Sisemine | Jah |
| Helikvaliteet | 16 bitti |
| Sagedusvahemik | 44100 - 48000 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB |
| Sisendkanal | Jah |
| Väljundkanal | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Isehäälestuv | Jah |
| Funktsioonid | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Nuppude arv | 2 nuppu |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Kiibikomplekt | SSS1629A5 |
| Toide USB kaudu | Jah |
| Ühilduvus | Macbook, PS4 |
| Sertifikaat | CE |
| Muud funktsioonid | |
| Helitugevuse kontroll | Pöörlev |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |