Tootja: ASUS
Mudel: 90-YAA0K0-0UAN0BZ
EAN: 0012300364508
ASUS Xonar DG SI. Audioväljundi kanalid: 5.1 kanalid, Helikvaliteet: 24 bitti, Väljundkanali signaal-müra suhe (SNR): 105 dB. Hostiliides: PCI. Dolby-tehnoloogiad: Dolby Headphone, Kiibikomplekt: C-Media CMI8786. Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid: Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium.... Täispinge: 1 V, Minimaalsed süsteeminõuded: PCI v2.2+
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ASUS Xonar DG SI Sisäinen 5.1 kanavaa PCI | €45.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Audio | |
| Sisemine | |
| Audioväljundi kanalid | 5.1 kanalid |
| Helikvaliteet | 24 bitti |
| Väljundkanali signaal-müra suhe (SNR) | 105 dB |
| Sisendkanali signaal-müra suhe (SNR) | 103 dB |
| Analoog-digitaalmuundamine (ADC) | 24-bit/192kHz |
| Digitaal-analoogmuundamine (DAC) | 24-bit/192kHz |
| Audiosüsteemi otse 3D-heli | |
| Sisendkanali harmoonmoonutus (THD) | 0,0022 protsenti |
| Väljundkanali harmoonmoonutus (THD) | 0,0025 protsenti |
| Sagedusvahemik | 10 - 48000 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCI |
| Väljundkanal | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| S/PDIF-väljund | |
| Bassikõlari väljund | |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| CD/AUX-audiosisend | |
| Mikrofonisisend | |
| Funktsioonid | |
| Dolby-tehnoloogiad | Dolby Headphone |
| Kiibikomplekt | C-Media CMI8786 |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Muud funktsioonid | |
| Täispinge | 1 V |
| Minimaalsed süsteeminõuded | PCI v2.2+ |