Tootja: HP
Mudel: 655S7EA
EAN: 0196548152841
HP 24-df1109ng. Toote tüüp: Kõik ühes PC. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Paneeli tüüp: IPS. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Sisseehitatud kaamera. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
HP AIO 24-df1109ng 60,5cm (23,8") i5-1135G7, 8GB RAM, 512GB | €740.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1135G7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.2 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2.4 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 28 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0.9 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60.5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Paneeli tüüp | IPS |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Peegeldumisvastane ekraan | Yes |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälupesad | 1 |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Mälu kujutegur | DIMM/SO-DIMM |
| Mitte-ECC | Yes |
| ECC | No |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Installeeritud ketaste arv | 1 |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel Iris Xe Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontrolleri mudel | Realtek RTL8821CE |
| Antenni tüüp | 1x1 |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Disain | |
| Toote värv | White |
| Värvi nimi | Snow white |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kasutuselevõtu aasta | 2021 |
| Päritoluriik | China |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri ühenduvus | Wired |
| Kaasas klaviatuur | Yes |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP Audio Switch | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP esikaamera | HP TrueVision HD |
| HP segment | Home |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Toimimine | |
| Turu positsiooneerimine | Everyday |
| Toote tüüp | Kõik ühes PC |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Kaamera | |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Kaamera HD tüüp | HD |
| Kaamera märguande formaat | 720p |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540.8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 204.5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 409.3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5.85 kg |
| Pakendi laius | 497 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 656 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani raami tehnoloogia | Micro-Edge |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 60.5 cm |
| Keretüüp | All-in-One |
| Toiteallikas | 90 W |
| Vabade sisemälu laienduspesade arv | 1 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Ei |
| Ooterežiim | Yes |
| Lisavõimalused | Ei |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | No |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Kaal | 5.85 kg |