Tootja: Philips
Mudel: SWV5401P/10
EAN: 4895185625461
Philips SWV5401P/10. Kaabli pikkus: 1,5 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI Etherneti kanal | |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 96 mm |
| Pakendi sügavus | 21 mm |
| Pakendi kõrgus | 222 mm |
| Pakendi kaal | 63 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 15,1 cm |
| Transpordikasti pikkus | 16,9 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 15,4 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 886 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |