Tootja: Nanocable
Mudel: 10.15.3501
EAN: 8433281006522
Nanocable HDMI, 0.8m. Kaabli pikkus: 0,8 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp D (Micro), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Kuld, HDMI-versioon: 1.4, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit, Andmeedastuskiirus: 0,1 Gbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,8 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp D (Micro) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| HDMI Etherneti kanal | |
| Andmeedastuskiirus | 0,1 Gbit/s |
| Ribalaius | 340 MHz |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli materjal | Vask |
| Värvisügavus | 24 bitti |
| Isehäälestuv | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi ruumala | 246,67 cm³ |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 62 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 4500 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 37000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 150 tk |