Tootja: C2G
Mudel: 10377
EAN: 0757120103776
C2G C2G10377. Kaabli pikkus: 1,8 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
C2G C2G10377 HDMI-kaabel 1,8 m HDMI tüüp A (Standard) Must | €47.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 4096 x 2160 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Sertifikaat | CE Marked, 2011/65/EU ROHS 2 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6 mm |
| Kaal | 104 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 75 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |