Tootja: C2G
Mudel: 50184
EAN: 0757120501848
C2G 50184. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, HDMI-versioon: 2.0, 3D-ühilduvus, Andmeedastuskiirus: 18 Gbit/s, Heli tagasikanal (ARC), Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
C2G 10ft/3M Premium High Speed HDMI Cable | €22.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| 3D-ühilduvus | Jah |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 4096 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| HDMI Etherneti kanal | Jah |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Isehäälestuv | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6 mm |
| Pakendi kaal | 180 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |