Tootja: ATEN
Mudel: VE875
EAN: 0672792006197
ATEN VE875. Kaabli pikkus: 100 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, 3D-ühilduvus, Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit, Andmeedastuskiirus: 10,2 Gbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VE875 HDMI-kaabel 100 m HDMI tüüp A (Standard) Must | €1000.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| HDCP | |
| Andmeedastuskiirus | 10,2 Gbit/s |
| Ribalaius | 340 MHz |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Isehäälestuv | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 710 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |