Tootja: ATEN
Mudel: VE7834-AT
EAN: 0672792008054
ATEN VE7834. Kaabli pikkus: 60 m, Pistmik 1: HDMI tüüp D (Micro), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp D (Micro), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Kuld, HDMI-versioon: 2.0, 3D-ühilduvus, Andmeedastuskiirus: 18 Gbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VE7834 HDMI-kaabel 60 m HDMI tüüp D (Micro) Must | €744.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 60 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp D (Micro) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp D (Micro) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Dolby-tehnoloogiad | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| Ribalaius | 600 MHz |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli varjestuse materjal | Plenum kaabel (OFNP) |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE / FCC / RoHS2 / UL CMP-OF |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 3,4 mm |
| Kaal | 990 g |
| Pakendi laius | 253 mm |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 1,26 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 85 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Peamise pakendi netokaal | 4,95 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 290 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 450 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,92 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |