Tootja: AISENS
Mudel: A153-0611
EAN: 8436574706444
AISENS A153-0611. Kaabli pikkus: 20 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Kuld, HDMI-versioon: 2.1, 3D-ühilduvus, Andmeedastuskiirus: 48 Gbit/s, Heli tagasikanal (ARC), Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A153-0611 câble HDMI 20 m HDMI Type A (Standard) Noir | €109.90 |
|
www.efecto2000.es |
AISENS A153-0611 HDMI-kaabel 20 m HDMI tüüp A (Standard) Must | €210.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Heli tagasikanal (ARC) | |
| HDMI Etherneti kanal | |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| RGB tugi | 4:4:4 |
| Andmeedastuskiirus | 48 Gbit/s |
| HDR-toega | |
| Ühesuunaline | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Tõmbetugevus | 100 N |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Kaabli materjal | Kiudoptika/vask |
| Kaabli varjestuse materjal | Roostevaba teras, Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Painutamise raadius (min) | 2 cm |
| Täiendatud kuvari identifitseerimise andmed (EDID) | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi ruumala | 4114 cm³ |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 230 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 440 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 46552 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |