Tootja: AISENS
Mudel: A119-0115
EAN: 8436574701142
AISENS A119-0115. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI Type C (Mini), Konnektor 2 sugu: Meessoost, Pistmikukontaktide kate: Kuld, HDMI-versioon: 1.3b, 3D-ühilduvus, Andmeedastuskiirus: 10,2 Gbit/s, Heli tagasikanal (ARC), Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI Type C (Mini) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| HDMI-versioon | 1.3b |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud videorežiimid | 1080p, 1600p |
| Dolby-tehnoloogiad | DTS-HD, Dolby TrueHD |
| Heli tagasikanal (ARC) | |
| HDMI Etherneti kanal | |
| Andmeedastuskiirus | 10,2 Gbit/s |
| Ribalaius | 340 MHz |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli materjal | Vask |
| Magnetiliselt varjestatud | |
| Isehäälestuv | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 152 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |