Tootja: ACT
Mudel: AK3934
EAN: 8716065372106
ACT AK3934. Kaabli pikkus: 40 m, Pistmik 1: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 1 sugu: Meessoost, Pistmik 2: HDMI tüüp A (Standard), Konnektor 2 sugu: Meessoost, 3D-ühilduvus, Andmeedastuskiirus: 18 Gbit/s, Heli tagasikanal (ARC)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AK3934 HDMI-kaabel 40 m HDMI tüüp A (Standard) | €119.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 40 m |
| Pistmik 1 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Pistmik 2 | HDMI tüüp A (Standard) |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Heli tagasikanal (ARC) | |
| HDCP | |
| Andmeedastuskiirus | 18 Gbit/s |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Kaabli materjal | Fiber optic/Copper |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4,6 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |