Tootja: StarTech.com
Mudel: SDOCK4U33E
EAN: 0065030863841
StarTech.com SDOCK4U33E. Varunduse meedia tüüp: HDD, SSD, Ketta liides: Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5,3.5". Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B + eSATA. Toote värv: Must, Materjal: Plast, LED-indikaatorid: Tegevus, Võimsus. Ventilaatorite arv: 2 ventilaator(id), Ventilaatori läbimõõt: 6 cm. AC-sisendpinge: 100-240 V, Sisendvool: 2 A, Väljundpinge: 12 V
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM STATION D'ACCUEIL USB 3.0 / ESATA POUR 4 DISQUES DURS SATA DE 2,5" / 3,5" | €283.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD, SSD |
| Ketta liides | Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 4 |
| Maksimaalne salvestusmaht | 6 TB |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B + eSATA |
| DC-pistik | |
| Jahutus | |
| Sisseehitatud ventilaator | |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ventilaatori läbimõõt | 6 cm |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 6,5 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB, eSATA |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 171,2 mm |
| Sügavus | 290,5 mm |
| Kõrgus | 87,3 mm |
| Kaal | 1,03 kg |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Käigultvahetus | |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Võimsus |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| UASP-režiimi tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 30000 h |
| Kiibikomplekt | JMicron - JMS567, JMicron - JBM575 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 168 x 340 x 213 mm |
| Pakendi laius | 215 mm |
| Pakendi sügavus | 343 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 2,4 kg |