Tootja: Sandberg
Mudel: 133-74
EAN: 5705730133749
Sandberg USB 3.0 Hard Disk Cloner USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B on usaldusväärne seade, mille abil saate kiiresti ja lihtsalt kopeerida oma kõvaketta andmed. Sellel kloneerimissüsteemil on kõrge ühilduvus Windowsi, Maci ja Linuxi operatsioonisüsteemidega, mis muudab selle mitmekülgseks valikuks erinevate kasutajate jaoks.
See kloneerimisjaam võimaldab teil ühendada ja kopeerida kuni kaks kõvaketast, mille suurused on 2.5" ja 3.5". Sellega saate lihtsalt üle kanda oma andmed vanemalt kõvakettalt uuele või varundada oma andmed kahe erineva kõvaketta vahel.
Sandberg USB 3.0 Hard Disk Cloner toetab kettaid, mille maht on kuni 6 TB, pakkudes piisavalt ruumi ka kõige suuremate andmete säilitamiseks. Sellel on ka jada ATA ketta liides, mis tagab stabiilse ühenduse ja kiire andmete edastamise.
Kloneerimisjaamiga kaasasolev USB-kaabel võimaldab lihtsat ühendust arvutiga, andes teile võimaluse kiirelt alustada andmete kopeerimist. See toode sisaldab ka AC-adapterit, mis tagab optimaalse toite kõvaketastele.
Sandberg USB 3.0 Hard Disk Cloneril on LED-indikaatorid, mis annavad teile visuaalset tagasisidet, kui kopeerimisprotsess on käimas. Seadme hõbedase ja valge värvi kombinatsioon tagab esteetilise välimuse ning muudab selle sobivaks enamiku kasutajate jaoks.
Lisaks sellele on kloneerimisjaam varustatud DC-pistikuga, mis tagab stabiilse toiteallika. Samuti vastab see RoHS-i jätkusuutlikkuse sertifikaatidele, mis näitab toote keskkonnasõbralikkust.
Sandberg USB 3.0 Hard Disk Cloner USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B on usaldusväärne ja mitmekülgne kloneerimisjaam, mis pakub lihtsat andmete kopeerimist ja varundamist. Sellel on suurepärased ühilduvusomadused erinevate operatsioonisüsteemidega ning see on sobilik nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg USB 3.0 Hard Disk Cloner | €62.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD |
| Ketta liides | Jada ATA |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 2 |
| Maksimaalne salvestusmaht | 6 TB |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3 A |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 134 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Kõrgus | 66 mm |
| Kaal | 380 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe, Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 750 g |