Tootja: ICY BOX
Mudel: 60133
EAN: 4250078164678
ICY BOX IB-DK404. Varunduse meedia tüüp: HDD, SSD, Ketta liides: Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5". Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Ühilduvad mälukaardid: SD. Toote värv: Valge, Materjal: Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Andmeedastuskiirus: 5000 Mbit/s. Laius: 150 mm, Sügavus: 80 mm, Kõrgus: 17 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ICY BOX IB-DK404 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Valkoinen | €36.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD, SSD |
| Ketta liides | Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Kaal | 96 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Hot-Plug tugi | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| UASP-režiimi tugi | Jah |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 200 x 155 x 45 mm |
| Pakendi kaal | 227 g |
| Pakendi tüüp | Karp |