Tootja: ICY BOX
Mudel: 60135
EAN: 4250078164692
ICY BOX IB-2502CL-U3. Varunduse meedia tüüp: HDD, SSD, Ketta liides: Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5". Maksimaalne andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Toote värv: Must, Materjal: Plast. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz, Väljundpinge: 5 V. Laius: 93 mm, Sügavus: 87 mm, Kõrgus: 43 mm. Pakendi laius: 200 mm, Pakendi sügavus: 105 mm, Pakendi kõrgus: 45 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
IcyBox ICY BOX IB-2502CL-U3 Black | €29.00 |
|
hiq24.de |
ICY BOX IB-2502CL-U3 Dockingst. | 2-fach Docking- | €29.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD, SSD |
| Ketta liides | Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 2 |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Käigultvahetus | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| UASP-režiimi tugi | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Võimsus |
| Kiibikomplekt | JMS561 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 93 mm |
| Sügavus | 87 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 150 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 420 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 255 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 440 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 105 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 325 g |