Tootja: ICY BOX
Mudel: 20919
EAN: 4250078167433
ICY BOX IB-141CL-U3. Varunduse meedia tüüp: HDD, Ketta liides: Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5,3.5". Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B. Maksimaalne andmeedastuskiirus: 5 Gbit/s, Toote värv: Must, Hõbe, Materjal: Alumiinium, Plast. AC-sisendpinge: 100-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz, Sisendvool: 1.5 A. Laius: 123 mm, Sügavus: 173 mm, Kõrgus: 68 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ICY BOX IB-141CL-U3 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B Must, Hõbe | €151.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD |
| Ketta liides | Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 4 |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Materjal | Alumiinium, Plast |
| Käigultvahetus | |
| Isehäälestuv | |
| JBOD-funktsioon | Jah |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 6,5 A |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 123 mm |
| Sügavus | 173 mm |
| Kõrgus | 68 mm |
| Kaal | 750 g |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 407 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 651 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 179 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi kaal | 1,43 kg |