Tootja: Ewent
Mudel: EW7014
EAN: 8054392611018
Ewent EW7014. Varunduse meedia tüüp: HDD, SSD, Ketta liides: Jada ATA III, Toetatud ketaste suurused: 2.5,3.5". Hostiliides: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Maksimaalne andmeedastuskiirus: 5 Gbit/s, Toote värv: Must, Materjal: ABS-sünteetika. Laius: 149 mm, Sügavus: 117 mm, Kõrgus: 61 mm. Pakendi laius: 205 mm, Pakendi sügavus: 75 mm, Pakendi kõrgus: 167 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kõvaketas | |
| Varunduse meedia tüüp | HDD, SSD |
| Ketta liides | Jada ATA III |
| Toetatud ketaste suurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud ketaste arv | 2 |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Toote värv | Must |
| Materjal | ABS-sünteetika |
| UASP-režiimi tugi | |
| Sisse/välja lüliti | |
| LED-indikaatorid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 149 mm |
| Sügavus | 117 mm |
| Kõrgus | 61 mm |
| Kaal | 389 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 205 mm |
| Pakendi sügavus | 75 mm |
| Pakendi kõrgus | 167 mm |
| Pakendi kaal | 750 g |
| Pakendi tüüp | Karp |