Tootja: Oral-B
Mudel: 64711704
EAN: 4210201746676
Oral-B Ortho Care Essentials Kit. Kaasnevate harjapeade arv: 3 tk, Toote värv: Valge, Päritoluriik: Saksamaa. Kaal: 15 g. Pakendi laius: 18 mm, Pakendi sügavus: 60 mm, Pakendi kõrgus: 220 mm. Kogus pakis: 3 tk, Põhikasti (välimise) laius: 126 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 149 mm. Sisepakendi kogus: 6 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kaasnevate harjapeade arv | 3 tk |
| Toote värv | Valge |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Ühilduvus | Oral-B rechargeable brush (excluding Pulsonic/Sonic) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 15 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi laius | 18 mm |
| Pakendi kaal | 31 g |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi tüüp | blister-pack |
| Sisepakendi kogus | 6 tk |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 3 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 126 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 149 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 237 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 593,9 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 2 tk |