Tootja: Oral-B
Mudel: 80318254
EAN: 4210201215264
Oral-B 80318254. Kaasnevate harjapeade arv: 2 tk, Toote värv: Must, Päritoluriik: Saksamaa. Kaal: 11 g. Pakendi laius: 18 mm, Pakendi sügavus: 60 mm, Pakendi kõrgus: 220 mm. Kogus pakis: 2 tk, Põhikasti (välimise) laius: 126 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 149 mm. Sisepakendi kogus: 6 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Dantų šepetėlio antgaliai Oral-B EB50-2BK 2vnt. | €23.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 tk |
| Toote värv | Must |
| Asendus | |
| Kahekordne harjapea | |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Ühilduvad tooted | Oral-B Genius; Oral-B Smart, Oral-B Pro,Oral-B Vitality, Oral-B Trizone, Oral-B Teen, Oral-B Triumph, Oral-B AdvancePower |
| Ühilduvus | alle Oral-B elektrische tandenborstels, behalve Oral-B Pulsonic |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 11 g |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 126 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 149 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 237 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 523,4 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 2 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 25,1 g |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi laius | 18 mm |
| Pakendi tüüp | blister-pack |
| Sisepakendi kogus | 6 tk |