Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tehnilised andmed | |
| Võimsus | 150 W |
| Toote värv | Kroom |
| Nõudepesumasinakindlad osad | |
| Tarvikute hoiustamise alus | |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 1,37 kg |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 260 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 2,42 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |