| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Bosch MUZ4FW4 hakkmasin Roostevaba teras, Valge | €97.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Roostevaba teras, Valge |
| Läbilaskevõime | 1 kg/min |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kaal | 653 g |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 800 g |