| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Aparat za mletje mesa MFW3630I | €105.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tehnilised andmed | |
| Võimsus | 500 W |
| Toote värv | Valge |
| Läbilaskevõime | 1,9 kg/min |
| Sisse/välja lüliti | |
| Maksimaalne võimsus (blokeeritud mootori korral) | 1600 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Kaal | 4 kg |
| Pakendi kaal | 4,5 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |