Tootja: Philips
Mudel: QP6620/20
EAN: 8710103831686
Philips OneBlade Pro QP6620/20 Nägu + keha. Minimaalne juuksepikkus: 0,4 mm, Maksimaalne juuksepikkus: 1 cm, Kuvamise tüüp: LED. Toote värv: Must, Laim, Hõbe. Toiteallikas: Patarei, Tööaeg: 90 min, Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips OneBlade Pro QP6620/20 Nägu + keha | €89.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must, Laim, Hõbe |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Taaslaetav | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Tööaeg | 90 min |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Toimimine | |
| Pikkusasendite arv | 14 |
| Minimaalne juuksepikkus | 0,4 mm |
| Maksimaalne juuksepikkus | 1 cm |
| Märg ja kuiv | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Tehnilised andmed | |
| Elektritarbimine (max) | 5,4 W |
| Pakendi sisu | |
| Tasku | |