| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Braun – Styler BT3421 Black & Vibrant Green | €57.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Juhtmevaba | |
| Lihtne reguleerida | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Patarei |
| Taaslaetav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Akutehnoloogia | Nikkel-metallhüdriid (NiMH) |
| Tööaeg | 50 min |
| Toimimine | |
| Pikkusasendite arv | 40 |
| Minimaalne juuksepikkus | 0,5 mm |
| Maksimaalne juuksepikkus | 2 cm |
| Pikkuste täpsus | 0,5 mm |
| Kontrolli tüüp | Hoob |
| Pestav | |
| Pakendi sisu | |
| Lisade arv | 3 |
| Puhastushari | |