Tootja: MSI
Mudel: V809-2497R
EAN: 4719072520106
MSI V809-2497R. Graafikaprotsessorite pere: NVIDIA, Graafikaprotsessor: GeForce GT 1030, Protsessori sagedus: 1265 MHz. Eraldiseisva graafikakaardi mälu: 2 GB, Graafikaadapteri mälutüüp: GDDR5, Mälusiin: 64 bitti, Mälu taktsagedus: 6008 MHz. Maksimaalne resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit. DirectX-i versioon: 12.0, OpenGL-i versioon: 4.5. Liidese tüüp: PCI Express x16 3.0. Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Toote kuju | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pesade arv | 1 |
| Toote värv | Must |
| Protsessor | |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 1030 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| CUDA | |
| CUDA-tuumad | 384 |
| Protsessori sagedus | 1265 MHz |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 1518 MHz |
| Maksimaalne kuvade arv videokaardi kohta | 2 |
| Mälu | |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Mälusiin | 64 bitti |
| Mälu taktsagedus | 6008 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Liidese tüüp | PCI Express x16 3.0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| DirectX-i versioon | 12.0 |
| OpenGL-i versioon | 4.5 |
| HDCP | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 132 g |
| Sügavus | 19 mm |
| Laius | 159 mm |
| Kõrgus | 69 mm |
| Võimsus | |
| Minimaalne süsteemi toide | 300 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 372 g |